REGULAMIN
 1. Rezerwację uważa się za ważną po AKCEPTACJI / POTWIERDZENIU przez administratora strony tejże rezerwacji oraz po wpłaceniu zadatku w wysokości 30% wartości pobytu.
 2. Regulamin jest jednocześnie umową zawartą między stronami, akceptowaną przez Gości w chwili wpłacenia zadatku.
 3. Doba rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.
 4. Niestawienie się Gościa w naszym obiekcie w dniu przyjazdu do godz. 20.00 oznacza jego zgodę na anulowanie rezerwacji chyba że telefonicznie powiadomi o późniejszym przybyciu.
 5. W dniu przyjazdu Goście zobowiązani są do zameldowania się oraz uiszczenia opłaty za cały pobyt (gotówka lub przelew).Dodatkowo na okres pobytu pobierana jest kaucja zwrotna w wys. 200 zł. na wypadek zniszczeń.
 6. Do stałej opłaty za wynajem domku doliczana jest również opłata miejscowa(tzw. klimatyczna) 1.80 zł/osoba/doba oraz koszt zużytej energii elektrycznej ( 0.80 zł/kWh).
 7. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu, świeczek oraz smażenia ryb.
 8. Dzieci korzystające z placu zabaw, trampoliny oraz basenu muszą znajdować się pod opieką osób dorosłych które są za nie w pełni odpowiedzialne. Trampolina przeznaczona jest dla dzieci, nie osób dorosłych.
 9. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do 7.00
  W przypadku uporczywego zakłócania wypoczynku innym Gościom zastrzegamy sobie prawo odmowy dalszego świadczenia usług osobom naruszającym regulamin, bez zwrotu kosztów pobytu.
 10. Użytkownicy grilla zobowiązani są do pozostawienia czystości po zakończonym grillowaniu oraz nadzorowanie go podczas palenia a także utrzymania odległości 1,5 metra od domku.(Zakaz grillowania na bruku przed tarasem oraz na tarasie).Węgiel we własnym zakresie.
 11. W związku z sytuacją spowodowaną przez
  COVID-19 w naszym ośrodku wdrożyliśmy dezynfekcję poprzez
  metodę ozonowania pomieszczeń a
  proces odkażania domków realizowany jest przy użyciu
  certyfikowanych środków czystości.  Na terenie ośrodka mogą przebywać tylko osoby będące
  zameldowanymi gośćmi.                       
 12. Teren nie jest strzeżony, nie ponosimy odpowiedzialności za zaparkowanie pojazdy oraz wartościowe rzeczy pozostawione w domku, ani następstwa nieszczęśliwych wypadków.
 13. Na terenie obiektu jest wyznaczone darmowe miejsce do zaparkowania 1 samochodu na każdy domek. O dodatkowe miejsce parkingowe należy zapytać przy rezerwacji pobytu.
 14. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż uprzednio zarezerwowany pobyt, należność nie podlega zmianie i nie podlega zwrotowi.
 15. Przy rezygnacji z pobytu w terminie do 30 dni, zwracamy 50% zadatku. Poniżej 30 dni zadatek nie podlega zwrotowi.
 16. Wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody powstałe z jego winy w trakcie korzystania z obiektu.
 17. Przed opuszczeniem Ośrodka należy posprzątać wynajmowany domek ( umyć naczynia, wyrzucić śmieci, zdjąć pościel). Przekazanie domku następuje w obecności obsługi obiektu.